Prečo vznikla online objednavka?

Šetrí Váš čas a uľahčuje vzájomnú obchodnú komunikáciu bez potreby návštevy pobočky. Zároveň Vám poskytuje prehľad o realizovaných transakciách a o ich štádiu. Rovnako šetrí Vaše náklady spojené so štandardným vybavovaním objednávok, ako je napríklad poštovné, spotrebný materiál a podobne.

Pre koho je určená?

Služba ONLINE OBJEDNÁVKA je určená pre našich zmluvných veľkoodberateľov. Podmienkou registrácie v systéme online objednávania je odberateľská zmluva, na základe ktorej Vám bude služba na požiadanie sprístupnená. Kontaktujte, prosím riaditeľa pobočky alebo obchodného zástupcu, s ktorým komunikujete. Radi Vám poskytnú všetky detaily ohľadom zmluvy a registrácie (kontaktné údaje na nájdete v menu KONTAKTY).

Kedy ziskate prihlasovacie údaje?

Po vystavení zmluvy Vám bude pridelené prihlasovacie meno a heslo do prostredia elektronického objednávania. Ak požadujete rozličné prístupové práva pre Vašich zamestnancov, je možné požiadať o samostatné prístupové meno a heslo s individuálnymi prístupovými právami, stanovenými na základe Vašej požiadavky.

Menu